Zlý zámok

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený

Zaslal: občan, 26. septembra 2016

Dobrý deň máme problém s vchodovými dverami na bytovke 343/14.Velmi ťažko sa otvára kľúčom a je to čím ďalej horšie dokonca sme aj zlomili kľúč.Ďakujeme

28. september 2016

Jaro

Čo s tým má starosta? Hádam máte správcu domu.
04. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za zaslanie podnetu. Zámka na vchodových dverách bytovky na Komenského 344/14 bola ihneď po nahlásení problému očistená, premazaná a preskúšaná a v súčasnosti je plne funkčná. Ide tu však o opakovaný problém, ktorý vzniká aj nesprávnym používaním zámky. Je nutné, aby obyvatelia bytovky boli ohľaduplní pri používaní a neznehodnocovali zámku násilným otváraním či iným nevhodným používaním. Pri prípadných problémoch je potrebné oznámiť chybu príslušnému pracovníkovi OcÚ, ktorým je p. Nosková (tel. č. 0911 824 955, e-mail: bytovky@dolnevestenice.sk).

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
19. október 2016

Lubica

asi to že je to obecná bytovka Jarino

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.