Nefunguje lampa verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený

Zaslal: Dušan, 10. mája 2017

Nejde lampa tma je treba to dať do poriadku.

11. máj 2017

Lubica

Pred bytofkov 346
15. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. O situácii vieme, ale nakoľko k oprave osvetlenia potrebujeme plošinu, lebo ide o vysoký stĺp verejného osvetlenia, nedokážeme problém riešiť operatívne.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
09. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Na opravu svietidla sme nezabudli. Opravu osvetlenia predpokladáme uskutočniť 12. - 16. 6. 2017 v závislosti od možností firmy, ktorá nám poskytne plošinu.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
12. jún 2017

Lubica

dakujem lebo ani dnes ta lampa nesvieti , raz svieti raz nie .
15. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Svietidlo na ul. Komenského bolo dňa 14. 6. 2017 opravené.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
21. september 2017

Lubica

Nefunguje lampa verejného osvetlenia

dobrý deň
nefunkčná lampa pred panelákom 346/19-21 ktora sa opravovala v maji tohto roka zase nesvieti.
ďakujem
28. september 2017

Lubica

Nefunkčná lampa verejného osvetlenie

dobrý deň
lampa kt.sa opravovala 14.6.2017 opat nefunguje pred bytovkov 346 medzi vchodmi 19 a 21
03. október 2017

lolko lolecek

Nesvieti lampa verejného osvetlenia

Na ulici Komenského medzi vchodmi 21 a 19 panelaku 346 nesvieti opat ta ista lampa ktora bola uz tento rok opravovana pred par mesiacmi.
12. október 2017

Odpoveď samosprávy

Opravu svietidla urobil odborný pracovník v pondelok 9. októbra 2017. Vzhľadom na opakujúci sa problém so svietidlom na tomto stĺpe verejného osvetlenia sme museli prekontrolovať funkčnosť celého systému osvetlenia. Nakoľko obec nemá vlastnú plošinu na prácu vo výške, oprava bola uskutočnená až v tomto období.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
22. február 2018

Peter

Tentokrát nesvietime pri 347 / 25 - 27 opať treba plošinu
26. február 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za nahlásenie, podnet sme s upozornením na komentár zaslali samospráve, do budúcna Vás však prosíme nahlásiť problém ako nový podnet, pokiaľ sa nejedná o rovnakú lampu.

Vďaka za pochopenie,

s pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
09. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Nefunkčnú lampu registrujeme. Nakoľko ide o vysokú lampu osvetlenia, na výmenu svietidla, resp. opravu systému osvetlenia potrebujeme plošinu, ktorú obec nevlastní. Predpokladáme, že plošinu budeme mať k dispozícii v 11. - 12. kalendárnom týždni.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Opravu svietidla sme uskutočnili 9.4.2018 - skôr sme nemali plošinu k dispozícii.
Kontrolu, či svietidlo svieti, sme urobili ešte v ten deň večer.
Opakovane dodatočne ďakujeme za upozornenie.


Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
11. apríl 2018

Peter

Ďakujem za rieśenie - opravu , svietime

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.