Uvolnené žlaby kanalizácie

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený
meno
Peter 25. júna 2017

Na pomerne novovybudovanom odvodnení pri garážach na Komenského sú uvolnené žlaby , korytá kanalizácie

26. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Opravu osadenia žľabov zabezpečíme 27. 6. 2017.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
27. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvoľnené žľaby boli dnes (27. 6. 2017) opravené.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
01. júl 2017

Peter

Ďakujem za rýchlu odozvu , i za riešenie
16. október 2018

Peter

Garáže - žlaby

uvoľnené žlaby na kanalizácii pri garážach
19. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujem za informáciu, ktorá sa týka obnovenia problému s uvoľnením žľabov. Situáciu budeme riešiť v priebehu budúceho týždňa.


Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
09. november 2018

Odpoveď samosprávy

Žľaby boli osadené a zabetónované koncom mesiaca október 2018.

Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.