Odstaveny vrak

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený

Zaslal: Lubica, 07. decembra 2017

Dobrý deň
Na komenského ulici dlhodobo už niekoľko mesiacov stojí vozidlo bez špz a bez pohybu a zaberá parkovacie miesto ktorých je niekedy nedostatok preto prosím o preverenie stavu a riešenie
Ďakujem

18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za informáciu. Situáciu som preverovala na mieste. Je v mojom záujme konať. Nakoľko uvedené záležitosti sú časovo veľmi náročné, v záujme urýchlenia konania, poprosím, ak je to možné o súčinnosť v zisťovaní vlastníka vozidla. Ak ho poznáte, môžete ma kedykoľvek kontaktovať.


Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
02. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu obec oslovila majiteľa vozidla bez EVČ. Ako zrejme veľmi dobre registrujete, vozidlo sa už pred bytovým domom nenachádza.
Veľmi pekne ďakujeme za súčinnosť.


Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.