Netečia teplá voda

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený
meno
Mira 08. októbra 2018

Dobrý deň,už určitý čas sa stáva že medzi 18 -21 hodinou nejde tepla voda. Keďže máme malé deti v tejto dobe sa majú kúpat .chceli by sme vedieť dôvod. Či nestíha čerpadlo alebo... Viacerí ľudia sa na to sťažujú. ďakujem

09. október 2018

Lubica

oznacenie 347 predpokladam, ze byvas v tejto bytovke a teraz mi povedz co ma s tymto spolocne obec dolne vestenice????? zavolaj si na bytove družstvo prievidza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. október 2018

Peter Racký

Mam potvrdene, ze treba OSBD kontaktovat. Obec s tym nema nic.
10. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
problém s teplou vodou sme spozorovali aj v našej rodine, nakoľko som obyvateľka bytu na Komenského ulici. Na základe nanesenia problému u zástupcu spoločnosti, ktorá má na starosti dodávku teplej vody, som bola informovaná, že problémy s dodávkou teplej vody vznikli v súvislosti so začiatkom vykurovanie obdobia, tieto riešili a situácia v dodávkach teplej vody by sa mala normalizovať.
V prípade problémov s dodávkou vody odporúčam kontaktovať správcu bytového domu.
S pozdravom


Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
10. október 2018

Mira

Nebývam na 347 ale vo vedľajšej bytovke, čo som sa informovala nebolo to len v nej ale aj ďalších bytovkách v okolí. Toto je diskusia. Tak sa človek môže pýtať čo chce
11. október 2018

Lubica

To je jedno teda kde v ktorej bytovke byvas ale tepla voda ide s kotolne a pre vsetky bytovky cize ked je porucha na kotolni nepojde tepla voda vo vsetkych len neviem precoo to pises tu ked toto je odkaz pre starostu a co stym ma starosta? ked mas problem s bývanim a byt ti spravuje OSBD Prievidza tak píš teda tam!!!
12. október 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

portál Odkaz pre starostu nefunguje len na komunikáciu so starostami/primátormi v jednotlivých samosprávach. Ide skôr o riešenie problému, než "odkazovanie starostovi", takže ak je zodpovednosť za riešenie problémov v kompetencii iných inštitúcií, riešime problémy s nimi. Tento postup je omnoho typickejší vo väčších mestách, kde je správa jednotlivých území rozdelená medzi magistrát a mestské časti, prípadne ďalšie zodpovedné inštitúcie.

Tým chcem povedať, že aj podnet takéhoto typu môže mať na Odkaze pre starostu svoje miesto.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania