Gumárenská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený
meno
Jan Krpelan 26. februára 2019

Poškodené dno smetiaku, ak sa dá, tak by bola vhodná už výmena za nový,nakoľko uvedený smetiak bol už niekoľko krát opravovaný a material je už preslabený a hrdzavý. Za skoré vyriešenie vopred ďakujem.

05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie. Uvádzam, že v prípade, ak nie je možné poškodené kontajnery opraviť, zabezpečujeme ich výmenu. Obec vo väčšine prípadov pristupuje k výmene kontajnerov za nové len v prípade ich nefunkčnosti.
Predmetný poškodený kontajner bol dnes, 5.3.2019, stiahnutý z ulice Gumárenskej za účelom jeho obhliadky a posúdenia možnej opravy. Súčasne bol dodaný nový kontajner, aby nebola znížená kapacita nádob na zmesový komunálny odpad.


Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania