Obrancov mieru-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dolné Vestenice

Vyriešený
meno
Peter Racký 16. apríla 2019

Tu môžeme vidieť, poškodené dno smetiaku, ak sa dá, tak by bola vhodná už výmena za nový,nakoľko uvedený smetiak bol už niekoľko krát opravovaný a material je už preslabený a hrdzavý.

Ďalším dôvodom prederavenia môže byť aj to, že do tohto smetiaku je vysypávaný obsah koša na psie exkrementy, ktoré niesú ku dnu smetiaku priateľské. Tento smetiak je najbližšie k tomu na psie exkrementy a aj keď je to v súlade v súlade so Zákonom o odpadoch hádzať exkrementy do komunálu, malo by sa to riešiť rozumnejšie a s ohľadom na obyvateľov, ktorí sú nútený následný smrad trpieť, najmä v letných mesiacoch. A rovno vravím, že tieto informácie mám overené, takže akýkoľvek PR (Public Relation) komentár, že to tak nieje, je zbytočný, ale určite padne.

Za skoré vyriešenie vopred ďakujem.

23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet.
Uvádzam, tak ako som uviedla pri predchádzajúcom odkaze pre starostu, že obec v prípade opodstatnenosti a neopraviteľnosti kontajnerov na komunálny odpad na mieste pristupuje k ich výmene. Je úplne prirodzené, že kontajnery podliehajú svojmu opotrebovaniu. Tak ako aj v iných prípadoch, uvedený kontajner bude stiahnutý za účelom jeho obhliadky a posúdenia možnej opravy. Súčasne bude na dané miesto dodaný kontajner tak, aby nebola znížená kapacita nádob na komunálny odpad.


Ing. Kvetoslava Šimorová, starostka obce
30. apríl 2019

Peter Racký

Ubehol týždeň a smetiak nieje vymenený. Prosím admina o zmenu stavu podnetu a obec o doriešenie.
02. máj 2019

Peter Racký

Dnes ráno boli deravé koše vymenené za nové, plastové. Obec vymenila aj ten vedlajší, ktorý vykazoval rovnaké vady. Síce to trvalo, ale dávam obci 1*. Nech im to len vydrží. Teraz môžem dať spokojne lajk :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania