Na Sihoti-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Jozef 16. novembra 2020

Rozhľadové vlastnosti pri tejto križovatke sú dosť na hrane kolízii, nehovoriac keď tam stoja štyri autá ktoré tam nemajú čo robiť.

17. november 2020

Rado

príď sa pozrieť na Brezovec toto je len o lenivosti na Bysterci
18. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, bude predmetom kontroly zo strany mestskej polície.

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín
19. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme Vás informovali ohľadne Vášho podnetu. Po viacnásobných kontrolách mestskej polície v uvedenej lokalite už dlhodobo neparkujú žiadne vozidlá. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme za podnet a prajeme Vám pekný deň.
Kto? Mestská polícia

Michaela Porvichová
Mesto Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.