SNP-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Daniela Hubcikova 23. októbra 2021

Dobry den, na ulici SNP (v ulicke od zdravotneho strediska) nesvieti lampa, zrejme staci vymenit ziarovku, myslim ze je to druha lampa od zdravotneho strediska. Dakujeme vopred za napravu.

26. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Hubčíková,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš podnet. Poruchu verejného osvetlenia nahlásime technickým službám. Prajeme Vám pekný deň.
Kto? Technické služby, s.r.o.

Michaela Porvichová
Mesto Dolný Kubín
28. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Hubčíková,

radi by sme Vás informovali ohľadom Vášho podnetu. Technické služby, s.r.o. zabezpečili opravu verejného osvetlenia. Ešte raz Vám ďakujeme za upozornenie a prajeme Vám pekný deň.

Ing. Miroslav Kosmeľ
Odbor dopravy a miestneho hospodárstva
28. október 2021

Daniela Hubcikova

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujem za rýchle riešenie :-)
Pekný deň
Daniela Hubčíková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania