Ľudovíta Štúra-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Pribislav 21. apríla 2022

Vozidlo s EČV DK769BT, ktore patri obyvateľom mestskej bytovky na ul. Ľ. Štúra nie je používané (okrem na skladovanie harabrúd, ktoré sa im pravdepodobne nezmestia do bytu) a je dlhodobo odparkované pri garážach pod bytovým domom č. 2296 na ul. Ľ. Štúra.

25. apríl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš podnet. O stanovisko sme požiadali mestskú políciu. Prajeme Vám pekný deň.
Kto? Mestská polícia

Michaela Porvichová
Mesto Dolný Kubín
11. máj 2022

Pribislav

Vozidlo bolo odstránené. Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.