Fučíkova-detské ihrisko-chýbajúce prvky

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený

Dobrý deň,
budú na ihrisko na Fucikovej doplnene nové prvky? Dávno boli odstránené staré kovové preliezky a ihrisko ostalo takmer prázdne. Je to jediné ihrisko na sídlisku, detí je tu čoraz viac

28. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Kormaňáková,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš podnet. O stanovisko sme požiadali príslušný Odbor dopravy a miestneho hospodárstva. Prajeme Vám pekný deň.
Kto? Odbor dopravy a miestneho hospodárstva

Michaela Porvichová
Kancelária primátora
29. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Kormaňáková,

na ul. Fučíkovej boli doplnené nové prvky a to konkrétne preliezka s lezeckou stenou, dvoj hojdačka, pružinová hojdačka pre malé deti a 2 kladiny. Staré prvky, ktoré tam boli pôvodne osadené ešte z čias socializmu už nezodpovedali požiadavkám, ktoré sú kladené na detské ihriská, boli následne z detského ihriska odstránené. Prajeme Vám pekný deň.

Ing. Miroslav Kosmeľ
Odbor dopravy a miestneho hospodárstva
25. august 2022

Katarina Kormaňáková

dobrý deň. Detí je tu ale veľa a taktiež cez prázdniny prichádzajú ďalšie k starým rodičom a takéto mini ihrisko nestačí. Na koho sa teda treba obrátiť s písomnou žiadosťou na dodanie ďalších prvkov?
26. august 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve so žiadosťou o vyjadrenie.

S pozdravom,
Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania