Bysterecká-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený

Toto auto tu stojí najmenej rok. Poprosím o jeho odstránenie.

31. júl 2019

Joe Vrackhunter

Vrak je preč. Podnet môžete označiť za vyriešený.
01. august 2019

Odpoveď samosprávy

Majiteľ vozidla, ktoré má vážnu technickú poruchu, na základe Vášho podnetu a následného upozornenia mestskej polície vozidlo v stanovenom termíne odstránil.
Ešte raz ďakujeme za podnet.

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania