Fučíkova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Janka 18. augusta 2019

Pred záhradkárskou osadou Lieskovec (Fučíkova ul.), v lesíku sa nachádza čierna skládka. Pneumatiky, nejaké matrace, sklo...

22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet, ako aj za to, že Vám záleží na prostredí, v ktorom žijeme.
Kto? Technické služby mesta Dolný Kubín, s.r.o.
Kedy? Do konca mesiaca august

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čierna skládka bola 30. augusta odstránená, čím bol Váš podnet vyriešený.
Ďakujeme, s pozdravom

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
15. september 2019

Lenka

Dobrý deň,
dnes sme sa s rodinou podujali dočistiť tento priestor od drobnejších nečistôt, ktoré tam ostali. Zistili sme, že odpad sa nachádza nielen na povrchu (rozbité sklo, plasty, konzervy), ale sú tam minimálne dva kopce odpadu zmiešaného s hlinou, ktoré obsahujú fólie, linoleum, drôty,sklo...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.