Mierová-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený

02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

z Vášho podnetu nie je jasné, kde na Mierovej ulici sa poškodená lavička nachádza. Môžete nám, prosím, uviesť číslo domu prípadne vchodu?
Ďakujem

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
02. september 2019

lucia

Dobry den. je to Mierova 1967/12
03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujem Vám za upresnenie.
S pozdravom
Kto? Odbor dopravy, miestneho hospodárstva a cestovného ruchu a Technické služby, s.r.o.
Kedy? Do konca mesiaca september

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
30. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lavička bola opravená, ďakujeme Vám za podnet.
S pozdravom

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
30. september 2019

lucia

Dakujeme aj my.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.