Okružná-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve
meno
Viliam 08. septembra 2019

Chcem upozorniť na dlhodobý problém zničeného chodníka /cca 20 rokov/ na ulici Okružná. Chodia tadiaľ stary ludia amamičky s kočikmi a je to frekventovaná trasa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania