Okružná-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

V riešení

Na ihrisku na Okružnej boli 2 označenia ihriska, ostali po nich len takéto stĺpiky.

02. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Laššák,

ďakujeme Vám za Váš podnet. Poškodené označenia sme nahlásili spoločnosti Technické služby, s.r.o., ktorá objedná u zhotoviteľa výrobu nových.
Kto? Odbor dopravy, miestneho hospodárstva a cestovného ruchu a Technické služby, s.r.o.
Kedy? Predpokladáme, že do konca mesiaca október

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Laššák,

Technické služby objednali výrobu nových tabúľ k detským ihriskám, hotové by mali byť v priebehu mesiaca november.
Ďakujem za pochopenie

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tabule podľa informácií spoločnosti Technické služby neboli k dnešnému dňu dodané. Ešte poprosíme o strpenie.
S pozdravom
Kedy? Do konca roka 2019

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.