Športovcov-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Peter Adamec 02. októbra 2019

už rok stoji a zaberá parkovacie miesto.

03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Adamec,

ďakujeme za podnet, preveríme ho.
Kto? Mestská polícia
Kedy? Do konca mesiaca október

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

majiteľ vozidlo dočasne (na 1 rok do 2.10.2019) odhlásil z evidencie. Po návrate zo zahraničia ho mestská polícia bude vo veci kontaktovať.
S pozdravom

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
31. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Adamec,

dňa 25.10.2019 predložil majiteľ vozidla potvrdenie o predĺžení dočasného vyradenia vozidla z evidencie o ďalší rok, do 02.10.2020. Príslušníkmi mestskej polície bol upozornený na to, aby vozidlo dal do zodpovedajúceho stavu a prípadne za sklo umiestnil oznam, že vozidlu boli dočasne odobraté tabuľky s evidenčným číslom.
Ešte raz Vám ďakujeme za podnet

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.