Ľudovíta Štúra-stavby a budovy-materiál na streche

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Mária 04. novembra 2019

Prosím o odstránenie nepotrebných častí zo strechy bytovky na ulici Ľudovíta Štúra, ktoré ohrozujú osoby prechádzajúce chodníkom okolo bytovky.

04. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Mária,

ďakujeme za podnet, ihneď po jeho prijatí sme zhotoviteľa diela upozornili na potrebu zabezpečenia bezpečnosti na stavenisku.
S pozdravom
Kto? Odbor výstavby a životného prostredia

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín
06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Mária,

zhotoviteľ stavby materiál zo strechy odstránil. Ešte raz Vám ďakujeme za Vašu všímavosť.
Pekný deň Vám želá

Vladimír Adamec, kancelária primátora mesta Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.