Andreja Halašu-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

V riešení
meno
Zuzana Přibylová 21. júla 2020

Na ul.Andreja Halasu (kde je zvonica)je coraz vacsia premavka. 2x tam bola znacka jednosmerka ale niekto si ju len tak dal dole. Popritom ul. Zaskalicka ma dva chodniky a aj ul 29.augusta je jednosmerna kadial chodi autobus. My nemame ani chodniky ani ziadne riesenie aby cesta nebola tak nebezpecna. O nedodrziavani rychlosti ani nejdem rozpisovat.Velky problem prejst ako chodec po tejto ulici. Uvitali by sme riesenie . Dakujem

24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mesto Dolný Kubín nie je správcom Vami uvádzanej komunikácie, preto nemôže rozhodnúť o jej opätovnom zjednosmernení. Vašu požiadavku vrátane návrhu na vybudovanie chodníka zasielame na posúdenie Výboru Záskalie.

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín
24. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali Žilinskému samosprávnemu kraju.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.