Medzihradská-potrebná údržba kolotoča na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Jana 21. júla 2020

Dobry den,
Na kolotoči treba premazat loziska alebo vycistit plochu, nejako to tam "chrume"
Dakujeme

24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, požiadavku sme postúpili spoločnosti Technické služby, s.r.o.
Kto? Technické služby mesta Dolný Kubín, s.r.o.
Kedy? Do konca mesiaca júl 2020

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Technické služby, s.r.o., závadu odstránia premazaním alebo výmenou ložiska najneskôr v priebehu prvého augustového týždňa.
Kto? Technické služby mesta Dolný Kubín, s.r.o.
Kedy? viď text

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín
08. august 2020

Jana

Dobrý den prvy augustový týždeň presiel ale zmena nenastala
J.
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, Technické služby kvôli iným úlohám v oblasti mobiliáru úlohu vyriešia do piatka 14. augusta.
Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín
18. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prvok detského ihriska bol opravený, ešte raz ďakujeme za podnet.

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.