Timravina-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Radoslav Bielik 07. augusta 2020

Skládka odpadu (vrecia, oblečenie, stavebný odpad) pri stojisku pre kontajnery pre lokalitu Nad Brehmi (Timravina - pri železničnej trati). Ide o dlhodobý a pravidelne sa opakujúci problém, aktuálne skládka rastie už niekoľko týždňov.

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, úloha bola zadaná spoločnosti Technické služby, s.r.o.

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

neporiadok bol vyvezený a priestor vyčistený.
Upravená plocha pre nádoby na zmesový komunálny odpad a separovaný zber na Timravinej ul. bola vybudovaná pre majiteľov rodinných domov na ul. Nad brehmi, často tu však veľkoobjemový a drobný stavebný odpad ukladajú aj obyvatelia iných častí mesta. Vzhľadom k tomu Mesto Dolný Kubín pristúpi k inštalácii technického zariadenia na odhalenie priestupcov.

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.