Generála Svobodu-nadbytočné vertikálne značky

Zodpovednosť za riešenie: Dolný Kubín

Vyriešený
meno
Frederik Chmara 07. augusta 2020

Dobrý deň, zaujíma ma ci sú tam tie značky zákaz bagrovat naozaj potrebné. Sú tam asi 3 za sebou.

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, odpoveď Vám zašleme po preverení stavu.

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín
27. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené zákazové tabuľky neosádzalo Mesto Dolný Kubín. Vo veci sa, prosím, obráťte na príslušnú Správu povodia Váhu.

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín
27. august 2020

Roman Klein

podobnu znacku som videl na Bysterci,kde sa pokladal dátový kábel. nemôže ísť o nejakú formu ochrany kábla proti preseknutiu?
28. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v uvedenej veci sme sa informovali na Slovenskom vodohospodárskom podniku, Správe povodia horného Váhu Ružomberok. V zmysle normy má investor, ktorého sieť križuje vodný tok, povinnosť na obidvoch brehoch označiť miesto križovania. Keďže v konkrétnom prípade ide o viacero sietí (elektrina, zemný plyn, voda, telekomunikačné káble), ktoré sú uložené na viacerých miestach, z tohto dôvodu sa na nábreží Oravy nachádza viacero zákazových tabuliek. Každá z nich však má svoje opodstatnenie.

S pozdravom

Ing. Vladimír Adamec, Mesto Dolný Kubín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.