Vážska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Drahovce

V riešení
meno
jozef 17. decembra 2018

Nelegalna skladka plastov a stavebneho odpadu v areali byvalej betonarne.

31. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dakujem,dlhodobý problém Drahoviec. Rieší to polícia už rok a pol,tak isto aj životné v PN.Pourgujem a zistím ako to pokročilo.

Miroslav Ledecký- starosta obce
11. apríl 2019

jozef

Dobry den,
pokrocili ste?
13. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
otázku postupujeme samospráve.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Minulý týždeń prišla odpoved z PZ Trnava, prípad posúvajú OU odbor životné prostredie PN. Hanba riešia to už 2 roky.

starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.