Záhradná ulica-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Drahovce

Neriešený
meno
Maria Vyskočová 03. mája 2019

už niekoľko rokov trpíme neporiadok v širšom okolí stavby. Dotyčný pán vraví že on vrecia má, len evidentne nevie ako ich použiť. Dúfam že sa vám podarí prinútiť ho k náprave, nakoľko aj blížiaca akcia KOSA a koná hneď vedľa a to nieje dobrá vizitka obce

07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.