Pod hájom-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Poškodené dosky na detskej preliezačke za bývalou pizza mama.

08. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
16. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto zabezpečí opravu poškodených dosiek hneď, ako to umožnia poveternostné podmienky. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? DUMAT, m. p. o.
Kedy? Október 2020

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia
10. máj 2021

Tomáš T

V podstatne horšom stave sú dosky ako je na fotke
24. máj 2021

Dominika Cyprianová

Na ihrisku trčia klince, a drevo na preliezkach by sa hodilo vymeniť. Ďakujem
07. jún 2021

Tomáš T

Už to začína byť veľmi nebezpečne .
07. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za nové informácie, podnet bol opätovne preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
[email protected]
15. jún 2022

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania