Pod hájom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Vojtech 08. októbra 2020

Myslím, že k tomu vela netreba. Na FB zaveseny prispevok od mesta o zbere. Ludia vylozili, mesto neodviezlo, pritom tak malo spravit 5.10 čiže good job.
Foto realny stav 7.10 vecer ulica pod hájom avšak rovnako to vyzera aj na zvysnych 2 uliciach, kde sa mal zber konat.

09. október 2020

Vladka

Dobrý deň, zber objemného odpadu v tejto lokalite prebieha od pondelka 5.10.2020 až dovtedy, kým sa objemný odpad nevyzbiera v celej lokalite. V tejto lokalite je predpokladané ukončenie až dňa 9.10.2020, nakoľko občania vyložili veľké množstvá odpadu a i po odvezení opätovne objemný odpad na stojiská vykladali. Ďakujeme za pochopenie.
09. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
16. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že odpad bol z predmetného stojiska odvezený v rámci objemného zberu odpadu. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Október 2020

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania