Bratislavská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Výtlky na ceste popri garážach

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 4. štvrťrok 2020

Ing. Milan Dohnanský
01. marec 2021

René

Bratislavská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Cesta ku garážiam za bytovkou 443 Bratislavská je rozbitá a je na nej veľa výtlkov. Kanalizačné otvory sú prepadnuté.
01. marec 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
26. júl 2021

René

Dobrý deň, všimol som si značenie na ceste, zrejme sa chystá oprava výtlkov na Bratislavskej ulici od 442. Žiaľ na túto cestu sa ako zabudlo. Prosím nezabudnite aj na cestu ku garážam. Ďakujeme.
29. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na Váš komentár

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]
25. október 2021

René

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený!!!
25. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na Váš komentár.

S pozdravom,

Simona
Odkaz pre starostu
[email protected]
02. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že mesto zabezpečí opravu poškodenej časti vozovky v rámci prebiehajúcich opráv výtlkov. S úctou
Kto? Stavebný úrad Dubnica nad Váhom
Kedy? November 2021

Bc. Adam Minárech, stavebný úrad
09. november 2021

René

Dobrý deň. To akože toto je hotová práca?! Veď to vôbec nie je dokončené. To čo budú robiť na dvakrát? Na jar to tým pádom môžete opravovať znova. Za toto chce zaplatiť mesto?! Ach jaj. Ale vďaka, že aspoň čosi sa urobilo, po roku! 🤦🏼‍♂️
09. november 2021

Rastislav Fatrsík

René ty potrebuješ nový kobar ako na letisku?? Podla mňa to účel splní 👍
11. november 2021

René

Nie, Rastislav, nepotrebujem. Ale ide o to, že keď už čosi robím tak poriadne. A toto čo spravili tak to je celé zle. Na jar to tu môžeme dať znova.
12. november 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na Váš komentár.

S pozdravom,

Simona
Odkaz pre starostu
[email protected]
12. november 2021

Rastislav Fatrsík

René máš pravdu, je to nedokončená práca, s tým s Tebou súhlasím. Ale keď čosi máš, zastav sa, pokecame, nemusí mi volať Tvoj tatko, nemáš predsa 10 rokov, 👍
22. december 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že predmetné poškodenie vozovky bolo opravené. S úctou a pozdravom
Kto? Stavebný úrad Dubnica nad Váhom
Kedy? December 2021

Bc. Adam Minárech, stavebný úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania