Nádražná-riešenie dopravnej situácie

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Michal Mazánik 25. októbra 2020

Dobrý deň, rád by som opýtal, či by bola možná úprava situácie pri východe zo starého cintorína smerom do predstaničného priestoru. Je tu pomerne neprehľadná situácia, bolo by možné na ceste umiestniť zvislé, prípadne vodorovné značenie, upozorňujúce vodičov na zvýšený pohyb chodcov? V lokalite sú vďaka plotom a zeleni zhoršené rozhľadové pomery.


Ďakujem za ochotu pri riešení podnetu.

26. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.