Nám. Matice slovenskej-preplnené kontajnery

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 05. decembra 2020

07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
14. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o., zabezpečia vývoz červenej zbernej nádoby. Pôvodcu nelegálnej skládky v bezprostrednej blízkosti stojiska preveruje mestská polícia. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o. a Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? December 2020

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia
31. december 2020

Vladka

Stojisko bolo vyčistené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania