Pod hájom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Uzavretý
meno
Peter Hanžl 22. decembra 2020

Pod hájom vo dvore pri výmeničke medzi vchodmi 142 143 panelák 1359...
zrejme treba pokutovať vajglešprngajúcich balkónových fajčiarov....

05. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mestská polícia v danej veci vykonala preverovanie, a to medzi obyvateľmi bytového domu na adrese Pod hájom 1359. Nebola zistená konkrétna osoba, ktorá sa dopustila znečistenia verejného priestranstva. Preto bola oslovená bytová samospráva, ktorá uviedla, že daný problém prednesie na domovej schôdzi za účelom poučenia obyvateľov bytového domu o problematike znečistenia verejného priestranstva ohorkami cigariet. Ďalej bolo zistené, že znečistenie ohorkami cigariet nepochádza vyhadzovaním ohorkov cigariet z balkónov bytového domu, ale osobou/osobami, ktoré fajčia pred vchodom bytového domu Pod hájom 1359/143. V prípade podozrenia, že daný skutok pácha konkrétna osoba, kontaktujte, prosíme, mestskú políciu telefonicky na čísle 159. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Priebežne

Mgr. Peter Kubica, zástupca náčelníka Mestskej polície v Dubnici nad Váhom
16. január 2021

Peter Hanžl

podozrenie je na fajčiarov -
vchod 142
vyšprngávanie z balkónov ...padajúce šparky .. prosím preveriť aj tam
ak sa pozriete - zistíte, že sú pod balkónmi 1359/142

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania