Školská-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň, obe lavičky na Školskej by potrebovali obnovu, táto je však výrazne poškodená.

05. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia - ochrana prírody a správy mestskej zelene
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
22. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že mesto zabezpečilo nápravu. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Január 2021

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania