Kollárova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Uzavretý
meno
Michal Žůrek 28. decembra 2020

Dobrý deň rád by som upozornil na neustaly problém s odpadkami na Kollárovej ulici pri kotolni počet smetnych nadob nieje ani zdaleka dostacujuci najmä na separovany odpad. Bolo by vhodne zvazit osadenie podzemnych kontajnerov nakolko mam pravidelne možnosť sledovat ako tu cudzi ludia pristavia auto vyhodia smeti a idu prec dalsi problem ktory tu je vidiet su bezdomovci a fetaci ktory prehrabavaju kontajnery a robia bordel navôkol a stačí najmenší vietor a lieta to tu po sídlisku.

05. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
22. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že uvedený priestor bol vyčistený bezprostredne po tom, ako ho silný vietor rozfúkal. Polopodzemé kontajnery patria k tohtoročnej priorite a ich osádzanie sa bude riešiť postupne. Dôležité je triedený odpad stláčať a nádoby zatvárať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Rok 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania