Pod hájom-zaplavená trávnatá plocha

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Uzavretý
meno
Peter Hanžl 30. decembra 2020

opak je pravdou - nie vyschnuttá trávnatí plocha - ALE zaplavená...ak výdatnejšie prší - vznikne tam "jazero"... dá sa prosím niečo s tým spraviť?

30. december 2020

Juraj Prekop

Asi tam mesto dá osadiť odtokovy kanál. 😂😂
04. január 2021

Vojtech

Nie je tá lokalita okolo učka nahodou bývaly močiar?
05. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že situácia zachytená na fotografiách je výsledkom extrémneho počasia, približne týždeň pretrvávajúceho dažďa, keď pôda už nedokázala vsakovať dažďovú vodu. Mesto plánuje spracovanie projektovej dokumentácie, ktorej súčasťou bude navrhnutie riešenia dôsledkov takýchto situácií aj vzhľadom na zmenu klímy a pravdepodobnosť opakujúcich sa výdatných dažďov. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Rok 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania