Pod kaštieľom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Silvia 04. januára 2021

Dobrý deň, pán primátor, na veľkom parkovisku na sídlisku Pod kaštieľom, pri futbalovom štadióne, je po celom obvode parkoviska neustály neporiadok. Vyhodené plastové fľaše, občas vrecia s odpadom a iné. Minulý rok to z TSM vyčistili, ale odpadky stále pribúdajú. Prosím o riešenie problému. Ďakujem

05. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
08. január 2021

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Priestor je už kompletne vyčistený, výborná práca 👍.
09. január 2021

Silvia

Ďakujem za rýchle riešenie. Dnes tam síce boli fľaše a poháre od nápojov, keďže niekto príde autom a vyhodí, ale pozbierala som to.
11. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o., zabezpečili vyčistenie daného priestoru. Ďakujeme za Váš záujem aj porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Január 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania