Športovcov-oplotenie-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Oplotenie – nadbytočné

Dobrý deň,

bolo by prosím možné odstrániť staré pletivo lemujúce parkovisko? Je v biednom stave a myslím, že už dávno neplní svoj účel. Je prerastené trávou a kríkmi, ich prečistením by priestor len získal. Na dvoch miestach súbežne so železničnou traťou sú tiež jeho zvyšky prerastené kríkmi.

08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 2. štvrťrok 2021

Ing. Milan Dohnanský
01. marec 2022

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Bolo by vhodné sa pletiva zbaviť teraz, kým nie je prerastené vegetáciou.
01. marec 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Martina
Odkaz pre starostu
[email protected]
09. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: mesto zabezpečí odstránenie predmetného oplotenia. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Jeseň 2022

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie
12. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: pôvodné oplotenie bolo odstránené. Ďakujeme za Váš záujem a porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Jeseň 2022

Mgr. Monika Michalíková, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania