Pod hájom-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Smetné kose pri bowling pube už dlhšiu dobu v takomto stave

29. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
01. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že mesto Dubnica nad Váhom upozornilo vlastníka nehnuteľnosti, aby viac k danému stavu nedochádzalo. Situáciu budeme monitorovať. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Február 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia
09. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: mesto zabezpečilo vyvezenie odpadu. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Február 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania