Dukelská štvrť-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Kristína 18. februára 2021

Dobrý deň,

cez Dubnicu nad Váhom pravidelne prechádzam do práce. Mala by som dotaz, kedy a či vôbec, sa bude niekedy opravovať cesta, ktorá vedie autobusovou zastávkou ZŤS. V takom zlom stave som cestu ešte nevidela. Neskutočné jamy a keď cez ne prejde autobus, je to zážitok sedieť vo vnútri, čo Vám tak natriasa
žalúdok.
Ďakujem za odpoveď.

22. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
10. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme ešte raz, že ste sa na nás obrátili. Dovoľujeme si Vás však informovať, že predmetná lokalita autobusového nástupišťa nie je vo vlastníctve mesta Dubnica nad Váhom. Vlastníkom pozemku, a teda aj stavieb na ňom umiestnených, je v súčasnosti Organizátor RIDS, a. s., Framborská 12, Žilina. Za stav komunikácie je zodpovedný jeho vlastník. Podnet si mu preto dovoľujeme odstúpiť. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Marec 2021

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku
11. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Organizátor RIDS, a. s., Framborská 12, Žilina
11. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
18. júl 2021

Michal Mazánik

Dobrý deň, povrch vozovky v mieste zastávky Dubnica n/V, AS je už opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania