Bratislavská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Dana Schmiedlova 03. marca 2021

Zo stromu visí nad chodníkom konár.

03. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba zabezpečí odstránenie.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
03. marec 2021

Dana Schmiedlova

Nedoceňujete problém. Ten konár sa nezdá, ale keď padne niekomu na hlavu, budete mať problém.
05. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že orezanie stromu - orechovca jaseňolistého - mesto zabezpečí. Ďakujeme za porozumenie i Váš záujem. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Marec 2021

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia
06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetný strom bol orezaný a konár odstránený. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Marec 2021

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania