Centrum I.-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

18. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia. Poprosíme o presnejšiu lokalizáciu auta, panelák, vchod a pod.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 2 mesiace

Ing. Milan Dohnanský
18. marec 2021

Michal Sliva

ak sa nemýlim tak je to vedľa ihriska na 3 základnej škole, pri kotolni
25. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: predmetom sa aktuálne zaoberá mestská polícia, ktorá vykonáva všetky potrebné kroky na spojenie sa s majiteľom vozidla. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Jar 2021

Mgr. Peter Kubica, Mestská polícia Dubnica nad Váhom
30. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: vozidlo bolo z miesta odstránené. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Marec 2021

Mgr. Peter Kubica, Mestská polícia Dubnica nad Váhom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.