Centrum I.-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Nefunkčné osvetlenie č. lampy 1613.
Ďakujem

18. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Porucha je nahlásená prevádzkovateľovi osvetlenia.
S úctou
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si Vás informovať, že mesto zabezpečilo vykonanie nápravy, porucha je v tomto čase odstránená. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Majetkovo-právne oddelenie
Kedy? Marec 2021

Ing. Dana Mutalová, majetkovo-právne oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania