Centrum I.-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Poprosím o výmenu poškodených /zhrdzavených krytov v počte 4ks pred prístreškom pri ABC. Ďakujem

18. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Porucha je nahlásená prevádzkovateľovi osvetlenia.
S úctou
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
01. máj 2021

Libor Poruban

Ďakujem za opravenie krytov na osvetlenie. Podnet bol vyriešený.
04. máj 2021

Libor Poruban

Podnet bol vyriešený. 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania