Cintorínska-strom zasahújúci do chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Dobrý deň posielam vám problém ktorý je na novom cintoríne tento strom bol zle zasadení zasahuje do chodníka ktorý je z toho deformovaný korene ho celý vyzdvihujú a nehovorím a hrobe ktorí tam máme a môže nám ho poškodiť jeho koreňmi ,ktoré už sú prerastené pod chodníkom a hlavne sa jedná o množstvo bordelu z listov ,takže prosím o vyrezané tohto stromu .Ďakujem

22. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Zodpovedná osoba podnet preverí a určí spôsob nápravy. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Prvý polrok 2021

Mgr. Veronika Rezáková, hovorkyňa mesta
13. jún 2021

Jana

dobrý deň zaujímalo by ma k tomuto problému stanovisko kompetentných pretože už pomaly končí prvý polrok a nikto sa nevyjadril k tomuto problému
14. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
18. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že podnet bude posudzovaný ako podnet o výrub dreviny v zmysle zákona 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v zmysle neskorších predpisov a jeho vykonávacej vyhlášky 24/2003 Z.z. Pokiaľ bude podnet na výrub stromu odôvodnený, drevina bude zaradená do výrubového povolenia a bude odstránená mimo vegetačného a mimo hniezdneho obdobia, t. j. od 1.10. do 31.3. Upozorňujeme však, že padanie lístia nie je dôvodom na výrub dreviny. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Rok 2021

Ing. Daniela Gašparová, referát životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania