Bottova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Dobrý deň.
Chcel by som upozorniť na problém s veľkým množstvom odpadu pri kanáli. Od lávky (smer Kameničany) až po vodnú elektráreň.

02. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský
14. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že referát životného prostredia vykonal obhliadku terénu a spolu s mestskou políciou podnikol kroky potrebné k stotožneniu vinníkov. V prípadoch, kde nie je možné identifikovať vinníka, zabezpečuje mesto už v týchto dňoch odstránenie komunálneho odpadu. Stavebný odpad, resp. čierne skládky pozostávajúce zo stavebného odpadu má v kompetencii Okresný úrad Ilava, na ktorý mesto podnety postúpilo. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Apríl 2021

Mgr. Janka Beniaková, referát životného prostredia
30. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: zo strany mesta Dubnica nad Váhom bol odstránený všetok nelegálne umiestnený odpad. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Referát životného prostredia
Kedy? Apríl 2021

Mgr. Janka Beniaková, vedúca referátu životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.