Nad Zábrehom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Robert Zvonár 20. apríla 2021

Za MsDK na múriku kúpaliska a pod ním sú exkrementy od psa, či psov. Možno by stálo na určitý čas tam dať fotopascu. Takéto počínanie psičkára je pre mňa nepochopiteľné.

20. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Oddelenie majetkovo-právne
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania