Centrum I.-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Cesta medzi garážami je zle vyspádovaná,voda po dažďoch neodteká do kanálov,čo znemožňuje prístup ku garážam.

03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Stavebný úrad, oddelenie investičnej výstavby, dopravy a ŽP
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania