Fándlyho-kanalizácia-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení

Po dnešnej noci výdatnej na zrážky cez poškodenú kanalizačnú rúru vytekalo veľké množstvo vody ktorá stekala po chodníkoch a brala zo sebou všetko blato.
Rúra je poškodená po oprave chodníkov.

03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Stavebný úrad, oddelenie investičnej výstavby, dopravy a ŽP
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
18. máj 2021

Tomáš T

Pod hájom-kanalizácia-upchatá

Pri výdatných dažďoch voda vyteká von a berie zo sebou všetko blato.
28. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Dovoľujeme si Vás informovať, že mesto zabezpečí opravu v rámci reklamačného konania u zhotoviteľa chodníkov v tejto lokalite. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Oddelenie výstavby, ÚP,Iv ŽP a dopravy
Kedy? Prvý polrok 2021

Bc. Adam Minárech, investičné oddelenie
28. máj 2021

Tomáš T

Dobrý deň . Oprava kanalizačného potrubia neodstráni problém vytekajúcej vody z kanalizácie . Kanalizácia je podľa môjho názoru upchatá .
14. jún 2021

Tomáš T

Fándlyho-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Takto ma byt vyriešený problém? Už veľa krát tu bolo upozorňovane že pri prívalových dažďoch z odpadovej rúry vyteká voda a tečie vo veľkom po chodníkoch . Kanalizácia je pravdepodobne aj upchatá .
Tak či tak medzi poklopom a rúrou ostala medzera kadiaľ bude voda vytekať von .
14. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania