Centrum II.-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Poprosím o preverenie auta. Horeuvedené auto zaberá dve parkovacie miesta. Ďakujem.

03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
20. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že predmetné vozidlo bolo z miesta odstránené. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Jar 2021

Mgr. Peter Kubica, zástupca náčelníka Mestskej polície v Dubnici nad Váhom
20. máj 2021

Libor Poruban

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania