Pod hájom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Soňa 04. mája 2021

Ani po dvoch týždňoch nebol nikto schopný vysypať smetné koše pri panelovom dome č.1089. Bordel a smrad - človek sa potom zamýšľa načo platí tú daň za psa.

04. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Referát životného prostredia, odpadové hospodárstvo
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
05. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem o verejné priestranstvo a jeho čistotu. Dovoľujeme si Vás informovať, že vývoz danej smetnej nádoby už bol vykonaný. Technické služby mesta sme upozornili na dodržiavanie pravidelnej periodicity vývozu. Naposledy nebol termín dodržaný z prevádzkových dôvodov. Situácia by sa už nemala opakovať. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Technické služby mesta TSM Dubnica nad Váhom, s. r. o.
Kedy? Priebežne

Mgr. Janka Beniaková, vedúca referátu životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania