Centrum II.-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Erik 07. mája 2021

Dobrý deň,
V uličke medzi bývalou pivárňou Lipa a dnešným hostincom Grill Pub Mladosť je chodník, na ktorom sa už dlhodobo prepadáva zámková dlažba.

07. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí ďalší postup riešenia.
Kto? Stavebný úrad, oddelenie investičnej výstavby, dopravy a ŽP
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
20. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľte nám informovať Vás, že po preverovaní vlastníckych vzťahov referát dopravy umiestnil prenosné dopravné značenie na miesto prepadu zámkovej dlažby a následne po zistení všetkých vlastníkov pripojenia sa ku hlavnému zvodu zvolá pracovné stretnutie k odstráneniu prepadnutej dlažby. Ďakujeme za porozumenie a trpezlivosť. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Jar 2021

Jozef Martinka, referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania