Obrancov mieru-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Peter Hanžl 09. mája 2021

12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Slovenská správa ciest
Investičná výstavba a správa ciest
ul. M.Rázusa 104/A
010 01 Žilina
12. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iný subjekt
13. máj 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Slovenská správa ciest IVSC Žilina, majetkový správca štátnych ciest I. triedy, na základe Vašej žiadosti o vyjadrenie zasiela nasledovné.


Predmetná autobusová zástavka nie je v správe Slovenskej správy ciest. Je potrebné sa obrátiť na Mesto Dubnica nad Váhom a SAD Trenčín.

S pozdravom

Mgr. Marek Brečka
16. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dubnica nad Váhom
31. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Stavebný úrad, oddelenie investičnej výstavby, dopravy a ŽP
Kedy? 3. štvrťrok 2021

Ing. Milan Dohnanský

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania